Ustaw właściwą geometrię kół

Jadąc, czujesz że twój samochód skręca, mimo że jedziesz prosto? Parkując na wysokim krawężniku czujesz, że twoja kierownica odskakuje? Może Ci pomóc ustawianie geometrii kół Łódź. Jeśli nie chcesz spowodować wypadku drogowego przez niekontrolowany zjazd na przeciwległy pas ruchu, powinieneś jak najszybciej zgłosić się do warsztatu. Być może twój samochód będzie wymagał także wymiany drążka kierowniczego.

 

Do podstawowych parametrów ustawienia kół w aucie należą: zbieżność kół, kąt ich pochylenia, kąt pochylenia osi sworznia zwrotnicy oraz kat wyprzedzenia osi sworznia zwrotnicy. Ustawienia geometrii kół składa się z kilku etapów: zmiany długości drążków kierowniczych, drążków zbieżności, a także dokręcania lub odkręcania śrub mocujących wahacz. Na niewłaściwą geometrię kół może wskazywać ich popiskiwanie w czasie brania zakrętów, a także zużywanie się jednej osi opon bardziej od drugiej.
Ustawienie geometrii kół Łódź – nie zwlekaj z naprawami, które nie tylko poprawiają komfort jazdy, ale przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo nasze i innych użytkowników dróg. Dzięki właściwej geometrii twoje opony nie będą zużywały się tak szybko.

 

Author: mobilna-przeprowadzki.pl