Zwiększ moc twojego samochodu- zregeneruj turbosprężarkę

Twój samochód stracił moc? Dodajesz gazu, a prędkość nadal się nie zwiększa. Zastanawiasz się, co może być tego przyczyną, bo nawet kontrolka się nie zapaliła? Nie trać czasu, skontaktuj się z nami.
Bardzo często za taki stan rzeczy odpowiada zużycie turbosprężarki, gdyż turbina zaczyna pompować mniej powietrza do silnika, co wpływa na sterownik, który ogranicza dawkowanie paliwa i moc się zdecydowanie zmniejsza.

 
Regeneracja turbosprężarek w Poznaniu gwarantuje ci szybką diagnozę twojego samochodu, za pomocą najnowocześniejszego sprzętu do ustawienia geometrii za pomocą przyspieszonych przepływów powietrza. Jeżeli twój samochód nie ma mocy, oddaj go do naprawy, gdyż lepiej zregenerować turbinę, niż doprowadzić ją do takiego stanu, że będzie wymagała wymiany, co wiąże się ze znacznie większymi kosztami.
Dzięki nam, zregenerowana turbosprężarka, będzie ci jeszcze długo służyć. Udzielamy rocznej gwarancji na nasze usługi.
Jesteśmy firmą z doświadczeniem, do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, bo mechanika samochodowa to nie tylko nasz zawód, ale również pasja. Nie zawyżamy też kosztów. Gwarantujemy ci zadowolenie z naszych usług.

 

Author: mobilna-przeprowadzki.pl