Skontroluj stan techniczny swojego motocykla

Teraz możesz sprawdzić, czy wszystko w twoim motocyklu funkcjonuje jak należy. Kontrola pojazdów jednośladowych w Katowicach zapewnia diagnostykę motocykli i skuterów w zakresie usterek i awarii, a także ogólnego stanu technicznego.
W razie stwierdzenia nieprawidłowości motocykl kierowany jest do serwisu, gdzie jego naprawą zajmuje się wykwalifikowany mechanik. Dokona niezbędnych napraw i sprawi, że będziemy mogli użytkować nasz jednoślad przez długi czas.
Rutynowych kontroli należy dokonywać co roku według przepisów prawa.

 
Sprawdzana jest moc silnika i jego rozruch, układ hamulcowy i układ jezdny. Jeśli stacja kontroli nie stwierdzi nieprawidłowości pojazd jest dopuszczony do ruchu. Każdy nowo zakupiony i zarejestrowany samochód, czy motocykl lub skuter musi przejść obligatoryjną kontrolę w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Nie ma od tego żadnych odstępstw. Jeśli nie załatwimy przeglądu motocykla, a zatrzyma nas policja będziemy mieli sporo nieprzyjemności.
Kontrola pojazdów jednośladowych w Katowicach- niezbędne narzędzie uprawniające do poruszania się po drogach na motocyklu, czy też skuterze.

 

Author: mobilna-przeprowadzki.pl