Napraw swój samochód szybko i uczciwie

Twój samochód znowu uległ awarii, zapaliły się kontrolki, jeszcze jak na pecha kierownica straciła wspomaganie. Martwisz się, bo nie wiesz, ile potrwa naprawa, gdyż samochodem dojeżdżasz do pracy, a nie masz ochoty na długie stanie na przystankach w oczekiwaniu na autobus. Nie czekaj skontaktuj się z nami.

 
Naprawa samochodów w Katowicach to gwarancja zadowolenia klientów.
Prowadzimy serwis i naprawę samochodów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nasi pracownicy to specjaliści z olbrzymią wiedzą. Żadna awaria nam nie straszna. Jeżeli twój samochód przestał jeździć wyślemy po niego lawetę. Na początku dokonamy diagnozy technicznej twojego auta i wykonamy bezpłatny kosztorys napraw. Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów, gdyż szanujemy twój czas. Istnieje też możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego na czas serwisowania twojego samochodu.
Nie windujemy cen za wykonane naprawy, wszystko dokładnie ci opiszemy, za każdą wykonaną naszą pracę otrzymasz pokwitowanie w postaci paragonu, bądź faktury.
W razie problemów z twoim samochodem, nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś.
Gwarantujemy profesjonalne usługi i zadowolenie naszych klientów. Dzięki nam samochód będzie ci służył jeszcze wiele lat.

Author: mobilna-przeprowadzki.pl