Skup samochodów – szybko i za uczciwą cenę

Chcesz sprzedać swój samochód, ale obawiasz się, że nikt nie będzie nim zainteresowany gdyż jest to samochód powypadkowy? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Skupujemy samochody w każdym stanie, zarówno osobowe, terenowe jak i dostawcze, a także zabytkowe i stare. Nie ważne, czy posiadają ubezpieczenie oc, czy aktualny przegląd techniczny, ponieważ posiadamy własną lawetę. Jeżeli twój samochód już nie jeździ przyjedziemy po niego i sami go przetransportujemy. Na miejscu podpiszemy umowę kupna sprzedaży.

 

 

Wystarczy tylko, że posiadasz akt własności. Nasi pracownicy to specjaliści, którzy dokonają bezpłatnej wyceny. Biorą pod uwagę markę i rocznik twojego samochodu, jego stan techniczny, ewentualne naprawy, szczególnie w obrębie prac blacharskich oraz wszystkie czynniki które mogą wpłynąć na ewentualne obniżenie lub podwyższenie jego wartości. Jeśli twój samochód poddawany był tuningowi, możesz otrzymać większą kwotę ze sprzedaży.
Skup samochodów we Wrocławiu gwarantuje ci szybką transakcję za gotówkę, bez zaniżania wartości twojego samochodu. Pracujemy 24 godziny na dobę. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, chętnie ci pomożemy czy doradzimy.

 

Author: mobilna-przeprowadzki.pl