Serwis motocyklowy w Poznaniu – solidność i najnowsze technologie

Kupiłeś stary motocykl i chciałbyś sprawdzić jego stan techniczny? Serwis motocyklowy w Poznaniu jest odpowiedzią na twoje potrzeby. Zbadamy moc silnika, moment obrotowy, a także prędkość maksymalną. Serwis motocyklowy wykonuje usługę blokady mocy na kategorię A2. Zapewnia czyszczenie, regulację i synchronizację gaźników. Dzięki nam wymienisz także klocki hamulcowe, płyn hamulcowy, zestaw napędowy, czy łożyska główki ramy. U nas możesz sprawdzić ciśnienie sprężania, ciśnienie oleju oraz ciśnienie paliwa na listwie wtryskowej. Cieknie chłodnica w twoim motocyklu? Masz awarię sprzęgła? Wymienimy tarcze sprzęgła i naprawimy chłodnicę.

 
Chcesz aby twój motocykl był niepowtarzalny? Chcesz mieć lepsze osiągi? Wykonujemy prace związane z tuningiem na zamówienie.
Nieważne jaki masz motocykl wykonujemy prace serwisowe na wszystkich typach jednośladów silnikowych. Jesteśmy specjalistami w zakresie napraw i wprowadzania złożonych rozwiązań technologicznych, stosujemy najnowsze metody, w oparciu o szkolenia, w których pracownicy stale uczestniczą, pogłębiając wiedzę i zdobywając nowe umiejętności.

 

Author: mobilna-przeprowadzki.pl