Przeprowadzki serwerowni- szybko i bezpiecznie

Twoja firma komputerowa zmienia lokalizację? Stresujesz się, bo niesie to ze sobą konieczność przewożenia wszystkich swoich sprzętów, co wymaga dużych umiejętności logistycznych. Nie martw się i wynajmij jak najszybciej przeprowadzki serwerowni.
Nasza firma zajmuje się transportem specjalistycznych urządzeń takich jak sejfy, kasy pancerne, serwery jak i całe serwerownie. Posiadamy rzesze zadowolonych klientów jak i wieloletnie doświadczenie.

Gwarantujemy kompleksowe usługi począwszy od przeniesienia, przez zabezpieczeni, aż po bezpieczny przewóz w wyznaczone miejsce.
Dysponujemy specjalistycznym sprzętami, zarówno dźwigami, jak i wyciągarkami. Poradzimy sobie z transportem każdego urządzenia. Nasi pracownicy posiadają dużą wiedzę, dzięki czemu odpowiedzą na każde państwa pytanie.
Jeżeli są państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt. Przyjedziemy i sporządzimy bezpłatny kosztorys. Oferujemy bardzo niskie i konkurencyjne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je z pełną precyzją. Zapewniamy ubezpieczenie transportu na wypadek niespodziewanych zdarzeń.

 

Author: mobilna-przeprowadzki.pl