Wynajmij samochód dostawczy w Warszawie

Prowadzisz firmę i nie masz własnej floty samochodowej? Potrzebujesz przewieźć swój towar do klienta? Samochody dostawcze wynajem w Warszawie zapewnia kompleksową usługę użyczenia za opłatą floty samochodowej różnego rodzaju. Mamy w asortymencie różnej ładowności samochody dostawcze, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś dla siebie. Samochody wyposażone są w system GPS, dzięki temu zawsze twój kierowca trafi w wyznaczone miejsce.

 

 

Klimatyzacja w samochodach zapewnia komfort jazdy, a radio samochodowe umila pracę. Zapewniamy, że nasze samochody są regularnie poddawane przeglądom technicznym. Ponadto samochody w razie konieczności zawsze poddawane są niezbędnym naprawom, co gwarantuje, że otrzymujesz samochód który nie powinien zepsuć się w trakcie transportu. Posiadają zabezpieczenia, dzięki którym dowieziesz towar bez uszczerbku i nie poniesiesz żadnych strat.
W razie awarii gwarantujemy Ci dostarczenie samochodu dostawczego zastępczego. Nie musisz się martwić, że transakcja w razie awarii nie dojdzie do skutku.
Doradzimy Ci w kwestii wyboru odpowiedniego samochodu do transportu określonych towarów.

 

Author: mobilna-przeprowadzki.pl