Bezpieczne holowanie z usługą 24h

Twój samochód się zepsuł, a jak na złość znajdujesz się w mało uczęszczanym miejscu na obrzeżach Krakowa. Może miałeś stłuczkę lub kolizję na drodze?
Nie możesz liczyć na pomoc znajomych? Holowanie 24h w Krakowie przybędzie Ci z pomocą. Odholujemy twój samochód sprawnie i szybko. Nasi pracownicy i sprzęt są do twojej dyspozycji całą dobę.

 

Niezależnie więc kiedy i gdzie dopadnie cię pech w postaci awarii samochodu, wystarczy, że wykręcisz numer telefonu do nas, a my pospieszymy aby Ci pomóc niezależnie od pory dnia, czy nocy. Za usługę możesz zapłacić kartą płatniczą lub gotówką. Dowieziemy twój samochód prosto do warsztatu, gdzie mechanicy z miejsca zajmą się naprawą. Dostaniesz w razie konieczności samochód zastępczy. Nie musisz się martwić, będziesz mógł go użytkować do czasu uporania się z awarią twojego samochodu. Jeśli miałeś wypadek, nie z twojej winy, a twój samochód ucierpiał, masz zapewnione darmowe holowanie z OC sprawcy wypadku. Pomożemy Ci także w przypadku kiedy złapałeś gumę lub zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie.
Przyjedziemy, na twoje wezwanie, najszybciej jak tylko się da.

 

Author: mobilna-przeprowadzki.pl